Kontakta Tarkett

Kontakta Tarkett

Kom i kontakt med Tarkett

Kontaktformulär

Order: 0771-10 10 20

Huvudkontor: 0771-25 19 00

Frågor & svar

Tarkett på Instagram

 

Har du som arkitekt frågor och vill komma i kontakt med en av våra säljare?

Här ser du en översikt över vem du ska kontakta beronde på vart i landet du befinner dig. 

KAM - husfabrikörer/kedjor

Patrik Ask

Key account-säljare husfabrikörer, Jönköping

patrik.ask@tarkett.com

036-10 00 24

Öst

Anders Näsmark

Teamledare Projekt, Stockholm

anders.nasmark@tarkett.com

08-625 19 50

 

Eva-Lotta Skinstad

Säljare Projekt, Stockholm

eva-lotta.skinstad@tarkett.com

08-625 19 47

 

John Ravelius

Säljare Projekt, Stockholm

john.ravelius@tarkett.com

08-625 19 46

 

Mia Opancar  

Säljare Projekt, Stockholm

mia.opancar@tarkett.com

08-625 19 30

Olle Melin

Säljare Projekt, Östergötland

olle.melin@tarkett.com

08-625 19 88   

Jonas Törnqvist

Säljare Projekt, Stockholm

jonas.tornqvist@tarkett.com

08-625 19 60    

Väst

Thomas Westerlind

Teamledare Projekt, Göteborg    

thomas.westerlind@tarkett.com

031-733 20 57

 

Sandra Tegeland 

Säljare Projekt, Göteborg

sandra.tegeland@tarkett.com

031-733 20 47

 

Patrik Fahlström

Säljare Projekt, Falun

patrik.fahlstrom@tarkett.com

08-625 19 87

 

 

Patrik Lid

Säljare Projekt , Karlstad

patrik.lid@tarkett.com

031-733 20 49

 

Linn Andersson

Säljare, Projekt Göteborg

linn.andersson@tarkett.com

0722-32 20 43

Robert Jimsten

Säljare, Projekt Göteborg

robert.jimsten@tarkett.com

031- 733 20 52

Syd

Peter Olsson

Teamledare Projekt, Malmö        

peter.olsson@tarkett.com

040-38 30 40

 

Mats Nilsson

Säljare Projekt, Malmö    

mats.nilsson2@tarkett.com

040-38 30 41

 

Maria Byrelid

Säljare Projekt, Malmö

maria.byrelid@tarkett.com

040-38 30 42

 

Rikard Jenders

Säljare Projekt, Malmö

richard.jenders@tarkett.com

040-38 30 43

 

Patrik Bertilsson

Säljare Projekt, Jönköping

patrik.bertilsson@tarkett.com

036-10 00 21

Norr

Rikard Nystedt 

Teamledare Projekt, Umeå

rikard.nystedt@tarkett.com

090-18 88 80

 

Magnus Hägg 

Säljare Projekt, Sundsvall 

magnus.hagg@tarkett.com

090-18 88 81

KAM - ÖST

Nicklas Herre 

Sales Manager Segment

nicklas.herre@tarkett.com

08- 625 19 62

Peter Nicander 

Key Account Manager Segment

peter.nicander@tarkett.com

08-625 19 68

Weronica Garnefält 

Key Account Manager, Segment

weronica.garnefalt@tarkett.com

08-62519 92

KAM - SYD

Henrik Johnsson 

Key Account Manager Segment

henrik.johnsson2@tarkett.com

040-38 30 46

KAM - VÄST

Johan Persson 

Key Account Manager Segment

johan.persson2@tarkett.com

031-733 20 55

Du kanske också är intresserad av:

Köket i Sollentuna
Jobba hos oss | Lediga jobb

Är du sugen på att jobba för Tarkett? Här visar vi alla lediga tjänster i Sverige (Sollentuna/Ronneby/Hanaskog) och på det nordiska huvudkontoret i Stockholm...