Kom i kontakt med Tarkett

Kontaktformulär

Order: 0771-10 10 20

Huvudkontor: 0771-25 19 00

Frågor & svar

Tarkett på Instagram

 

Har du som arkitekt frågor och vill komma i kontakt med en av våra säljare?

Här ser du en översikt över vem du ska kontakta beronde på vart i landet du befinner dig. 

KAM - husfabrikörer/kedjor

Patrik Ask

Key account säljare husfabrikörer/kedjor, Jönköping

patrik.ask@tarkett.com

070-616 70 71

Öst

Anders Näsmark

Teamledare Projekt, Stockholm

anders.nasmark@tarkett.com

073-834 64 00

 

Eva-Lotta Skinstad

Säljare Projekt, Stockholm

eva-lotta.skinstad@tarkett.com

070-539 26 78

 

John Ravelius

Säljare Projekt, Stockholm

john.ravelius@tarkett.com

072-733 19 46    

 

Mia Opancar  

Säljare Projekt, Stockholm

mia.opancar@tarkett.com

070- 582 19 30    

 

Patrik Fahlström

Säljare Projekt, Falun

patrik.fahlstrom@tarkett.com

070-606 35 80    patrik.fahlstrom@tarkett.com

 

 

Nils Engvall  

Säljare Projekt, Norrköping

nils.engvall@tarkett.com

 070-609 15 06  

Väst

Thomas Westerlind

Teamledare Projekt, Göteborg    

thomas.westerlind@tarkett.com

072-714 19 82

 

Martin Lindström

Säljare Projekt, Göteborg    

martin.lindstrom@tarkett.com

070-538 38 11

 

Joakim Dijner

Säljare Projekt, Göteborg

joakim.dijner@tarkett.com

070-695 17 99

 

Sandra Tegeland 

Säljare Projekt, Göteborg

sandra.tegeland@tarkett.com

070-327 19 68

 

Patrik Lid

Säljare Projekt , Karlstad

patrik.lid@tarkett.com

070-322 90 70

 

Syd

Peter Olsson

Teamledare Projekt, Malmö        

peter.olsson@tarkett.com

070-642 55 82

 

Johan Rickardt

Säljare Projekt, Malmö

johan.rickardt@tarkett.com

 

Mats Nilsson

Säljare Projekt, Malmö    

mats.nilsson2@tarkett.com

070-549 91 85 

 

Maria Byrelid

Säljare projekt, Malmö

maria.byrelid@tarkett.com

070- 627 10 21    

 

Patrik Bertilsson

Säljare Projekt, Jönköping

patrik.bertilsson@tarkett.com

070-184 19 21

Norr

Rikard Nystedt 

Säljare Projekt, Umeå

rikard.nystedt@tarkett.com

070-550 98 99

 

Magnus Hägg 

Säljare Projekt, Sundsvall 

magnus.hagg@tarkett.com

070-588 95 49

KAM - ÖST

Nicklas Herre 

Key Account Manager, Stores & Shops, Hospitality & Leisure and Workplace 

nicklas.herre@tarkett.com

072-718 19 62

Peter Nicander 

Key Account Manager, Stores & Shops, Hospitality & Leisure and Workplace 

peter.nicander@tarkett.com

072-703 19 68

KAM - SYD

Charlotta Hägge Jacobsson 

Key Account Manager, Stores & Shops, Hospitality & Leisure and Workplace 

charlotta.hagge@tarkett.com

072-709 19 69

Du kanske också är intresserad av:

Köket i Sollentuna

JOBBA HOS OSS

Är du sugen på att jobba för Tarkett? Här visar vi alla lediga tjänster i Sverige (Sollentuna/Ronneby/Hanaskog) och på det nordiska huvudkontoret i Stockholm...